دوشنبه,۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۶ : ۰۵
خانه / آب / همکاری‌ آبی‌ها با شهرداری برای جمع‌آوری فاضلاب
۱۳۹۶/۰۲/۱۵

همکاری‌ آبی‌ها با شهرداری برای جمع‌آوری فاضلاب

همکاری‌ آبی‌ها با شهرداری برای جمع‌آوری فاضلاب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در مکان‌هایی که شهرداری انشعابات بزرگی دارد و بحث فاضلاب در آنجا مطرح است همکاری خوبی داریم به‌طوری که برای فاضلابی که از شبکه آب مصرف و برای تصفیه ارسال می‌شود برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است.

به گزارش خبرانرزی به نقل از ایسنا، محمد پرورش با بیان این‌که شرکت آب و فاضلاب، فاضلاب‌های شهری را جمع‌آوری و آنها را تصفیه می‌کند، اظهار کرد: در حال حاضر ۶۴ درصد فاضلاب تهران اجرایی شده و شش تصفیه‌خانه در دستور کار این شرکت قرار دارد.

وی با بیان این‌که تصفیه‌خانه جنوب به غرب با چهار مدول برای دو میلیون نفر در حال اجرا است، ادامه داد: در حوزه فاضلاب شهری اقدامات خوبی در حال انجام است.

چند سال پیش شرکت آب‌وفاضلاب قراردادی را با شهرداری برای جمع آوری فاضلاب منعقد کرد که طی این قرارداد گام‌های مثبتی در این راستا برداشته شد تاجایی که در حال حاضر مشکلات زیست محیطی گذشته در تهران کاهش یافته است.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>