سه شنبه,۲۶ دی, ۱۳۹۶ | ۱۶ : ۰۳
خانه / Social media / هیچ گونه خاموشی در هیچ یک از مناطق اهواز نداریم
۱۳۹۵/۱۱/۲۴

هیچ گونه خاموشی در هیچ یک از مناطق اهواز نداریم

هیچ گونه خاموشی در هیچ یک از مناطق اهواز نداریم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در حال حاضر اهواز یکی از پایدارترین شبکه‌های برق را داریم و هیچگونه خاموشی در هیچ یک از مناطق اهواز وجود ندارد.

به گزارش خبرانرژی، یدالله حضرتی اظهار کرد: در شهر اهواز ۳۳۰ فیدر وجود دارد که هر کدام از این فیدرها دارای سیستم حفاظتی هستند و در حال حاضر هیچگونه قطعی در این فیدرها وجود ندارد.

 وی افزود: روی هر فیدر حدود ۱۰۰ ترانس وجود دارد که هر ترانس حدود ۳۰ تا ۵۰ مشترک را برقدار می‌کند و اکنون حتی یک ترانس هم نداریم که مشکل خاصی داشته باشد و اکنون تمام مناطق دارای برق پایدار هستند.

 حضرتی تصریح کرد: گاهی مواقع ممکن است یک تک مشترک دچار قطعی برق شود که این مشکل به احتمال فراوان به برق درون خانه، فیوز ورودی یا کنتور برق خانه به دلیل اضافه بار مربوط می‌شود.

وی با اشاره به این‌که اهواز در حال حاضر دارای یکی از پایدارترین وضعیت شبکه برق است و هیچگونه خاموشی برق در مناطق مختلفی آن به چشم نمی‌خورد، با اشاره ۵۵۰ هزار مشترک برق در اهواز، عنوان کرد:‌ روز گذشته آخرین منطقه اهواز که کوی ملت بود از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه برقدار شد و از آن زمان به بعد تمام مناطق دارای برق پایدار شدند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خاطرنشان کرد: گروه‌های شرکت توزیع برق اهواز در آماده‌باش هستند تا در صورتی که مشترکین با مشکلاتی در بحث قطعی برق مواجه شوند در محل حضور پیدا کنند و به حل مشکل بپردازند.

منبع: ایسنا