سه شنبه,۱ اسفند, ۱۳۹۶ | ۵۵ : ۰۲
خانه / آب / ورود مدعی‌العموم به موضوع تردید در کیفیت آب شرب تهران
۱۳۹۳/۰۹/۰۵
درخواست مدیرعامل آبفا استان تهران:

ورود مدعی‌العموم به موضوع تردید در کیفیت آب شرب تهران

ورود مدعی‌العموم به موضوع تردید در کیفیت آب شرب تهران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اظهارات رسانه­‌ای متناقض اخیر در رابطه با تردید در کیفیت آب شرب تهران، گفت: آماده هستیم برای خاتمه‌بخشی به موضوع، اظهار نظرات غیرکارشناسی مطرح شده درحضور مدعی­‌العموم رسیدگی شود.

محمد پرورش گفت: وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌عنوان بالاترین مقام قانونی دستگاه نظارت برسلامت و کیفیت آب شرب تهران، اخیرا نیز تأکید لازم را برای اطمینان خاطر افکار عمومی و شهروندان محترم تهران عنوان داشته‌­اند تا نگرانی مردم در این خصوص برطرف شود.

 

وی ضمن تأکید مجدد برسلامت کامل آب شرب تهران و بی­‌پایه بودن شبهه‌افکنی در کیفیت آن گفت: از مدعی­‌ا‌لعموم درخواست می‌کنم برای تأمین امنیت­‌خاطر شهروندان به این موضوع ورود پیدا کند تا موجبات برطرف کردن نگرانی مردم فراهم شود.

 

پرورش همچنین تأکید کرد: خدمتگذاران مردم در شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تلاش شبانه­‌روزی و بهره­‌گیری از بهترین فناوری پایش کیفی آب تهران به شهروندان بابت سلامت آب تهران اطمینان ­خاطر می­‌دهند و با وجود نظارتهای مستمر دستگاه­‌های نظارتی آمادگی هرگونه پاسخگوئی و رفع ابهامات مطرح شده در حضور دادستان محترم را دارند.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در پایان از تقاضای رسمی و قانونی این شرکت جهت تنویر افکار عمومی و باحضور مقامات مرتبط مسؤل و حکومتی خبر داد.

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>