سه شنبه,۱ اسفند, ۱۳۹۶ | ۰۵ : ۰۹
خانه / نفت / وزیر نفت به ایلام می‌رود
۱۳۹۵/۱۲/۱۸

وزیر نفت به ایلام می‌رود

وزیر نفت به ایلام می‌رود

نماینده مردم ایلام، در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس هماهنگی‌ها با مسئولان وزارت نفت قرار است بیژن زنگنه هفته آینده به این استان سفر کند.

به گزارش خبرانرژی، «سلام امینی»  اظهار کرد: سفر وزیر نفت به ایلام بعدازظهر سه‌شنبه هفته آینده انجام خواهد گرفت و در این سفر از میدان‌های نفتی و گازی سروت آذر، چنگوله و مجتمع پتروشیمی و پالایشگاه گاز ایلام دیدن می‌کند و در جریان روند اجرا پروژه‌های این مناطق قرار می‌گیرد.

وی افزود: همچنین قرار است، بیژن زنگنه با حضور در شهرستان دهلران در بازدید از مراحل اجرایی طرح‌های حوزه انرژی این شهرستان به‌ویژه پتروشیمی و پروژه ان جی ال ۳۱۰۰ آخرین تصمیم‌ها برای شتاب بخشی در اجرای آن‌ها را اتخاذ کند.

امینی یادآور شد: مجمع نمایندگان استان تلاش دامنه‌داری برای سرعت بخشی و رفع موانع پیش روی طرح‌های حوزه نفت و گاز استان انجام داده که امیدواریم در این سفر شاهد گشایش بیشتری در پروژه‌های در دست اجرا باشیم.

منبع: ایسنا

 

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>