چهارشنبه,۴ بهمن, ۱۳۹۶ | ۲۲ : ۰۳
خانه / برق / وضعیت برق مشهد پایدار است
۱۳۹۵/۱۱/۳۰

وضعیت برق مشهد پایدار است

وضعیت برق مشهد پایدار است
برق

به دنبال بارش برف سنگین در شهر مشهد، شبکه های برق در مشهدالرضا برای تأمین برق بیش از یک میلیون و ۴۶۰ هزار مشترک در این شهر، همچنان پایدار است.

به‌گزارش خبرانرژی، “علیرضا کاشی” مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد گفت: بارش برف سنگین به ارتفاع ۳۵ سانتی‌متر در مشهد از روز جمعه ۲۹ بهمن ماه ۹۵ آغاز شده است؛ اما به رغم شدت بارش‌ها، خدمت رسانی به شهروندان و زائرین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه (ع) بدون مشکل است.

وی تصریح کرد: در پی بارش ۳۵ سانتی متری برف در مشهد با هماهنگی های انجام شده ۳۵۰ نفر از نیروهای عملیاتی در قالب ۱۵۰ دستگاه خودرو با تجهیزات کامل و لازم به صورت آماده باش در خدمت آحاد مردم قرار گرفته اند.

وی با اشاره به اینکه در محدوده عملیاتی شهر مشهد ۲۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه برق وجود دارد، گفت: به لطف خدا و با تلاش کارکنان شرکت توزیع برق مشهد شبکه های موجود همچنان پایدار و برق شهروندان عزیز تأمین شده است.

کاشی در پایان گفت: با توجه به شرایط جوی موردنظر خوشبختانه هیچ گونه مشکل حادی در تأمین برق محدوده عملیاتی شهر مشهده گزارش نشده و تمامی شبکه های برق به صورت کاملاً پایدار بوده و برق موردنیاز مشترکین نیز تأمین شده است.

منبع: ایلنا

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>