یکشنبه,۲۶ آذر, ۱۳۹۶ | ۴۵ : ۰۵
خانه / آب / پتانسیل کاری در ایران بیش از سایر کشورهای خاور میانه است
۱۳۹۴/۰۷/۰۵
مدير عامل یک شرکت آلماني در نمایشگاه بین‌المللی آب

پتانسیل کاری در ایران بیش از سایر کشورهای خاور میانه است

پتانسیل کاری در ایران بیش از سایر کشورهای خاور میانه است

مدیر عامل شرکت آلمانی “ایر هارت” از زیر مجموعه های هو لدینگ “تالیس” گفت: پتانسیل کار در ایران بیش از سایر کشور های خاور میانه است و مهندسان ایرانی نیز از دانش بالایی برخوردارند.

 

“متیوس مین‌هولز” به گزارش آژانس خبری انرژی،به نقل از پاون،مدیرعامل شرکت آلمانی “ایر هارت” در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب ، با بیان این مطلب که پتانسیل کار در ایران بیش از سایر کشورهای خاور میانه است اظهار داشت: مهندسان ایرانی از دانش بالایی در بخش اب و فاضلاب برخوردارند و تجهیزات به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه نیز دارای کیفیت خوبی است.

 
وی با اشاره به آخرین باری که در نمایشگاه ایران شرکت کرده بود، اعلام کرد: این نمایشگاه با نمایشگاه ۱۰ سال قبل کاملا متفاوت است و پیشرفت چشمگیری در بین شرکت‌های بومی و تولیدات آنها مشاهده می‌شود.
مدیرعامل “ایر هارت” با بیان اینکه انتظار حضور بیشتری از شرکت‌های خارجی در نمایشگاه یازدهم داشته است، گفت: تعداد شرکت‌های بومی حاضر در نمایشگاه قابل توجه است و سامانه اطلاعاتی خوبی بر فضای نمایشگاه حاکم است.
وی با اشاره به تولیدات این شرکت که بیشتر در زمینه شیر آلات کنترلی در سایز بزرگ است، گفت: درحال حاضر پروژه‌هایی در ایران در دست اجرا داریم.
مین هولز در خصوص تمایل به همکاری و مشارکت با شرکت‌های ایرانی گفت: اگر این تمایل نبود، حضور ما در این نمایشگاه بیهوده بود، ولی برای همکاری و مشارکت با شرکت های ایرانی، این شرکت‌ها بایستی آموزش های خاصی را در این زمینه ببینند تا بتوانیم به درک متقابلی برسیم تا در این زمینه کارایی مضاعفی داشته باشیم.

 

بر اساس این گزارش،شرکت ایر هارت یکی از بزرگ ترین شرکت های آلمانی است که بیش از ۳۰سال با جمهوری اسلامی سابقه همکاری داشته و تبلیغات و بازاریابی گسترده ای در ایران دارد.