دوشنبه,۲۷ آذر, ۱۳۹۶ | ۳۰ : ۰۲
خانه / بین‌الملل / کاهش بهای نفت در بازار نیویورک
۱۳۹۶/۰۴/۳۱

کاهش بهای نفت در بازار نیویورک

کاهش بهای نفت در بازار نیویورک
به گزارش خبرانرژی به نقل از خبرگزاری فرانسه، ­بهای نفت روز جمعه در بازار نیویورک بر اثر نگرانی های تازه مرتبط با تولید سازمان کشورهای صادر کننده نفت (‌ اوپک) با نزدیک شدن به زمان نشست های این سازمان با شرکای خود بیش از یک دلار کاهش یافت.
در بازار نیویورک بهای هر بشکه نفت وست تگزاس اینتر مدییت برای تحویل در ماه سپتامبر با کاهش یک دلار و ۱۵ سنت به ۴۵ دلار و ۷۷ سنت رسید.
 نمایندگان اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده قرار است دو نشست متوالی در سن پترزبورگ، نشستی فنی در روز شنبه و نشست در سطح وزیر در روز دوشنبه برگزار کنند.
اوپک و ۱۰ کشور دیگر از جمله روسیه از ابتدای سال متعهد شده اند تولید خود را کاهش و این روند را تا مارس ۲۰۱۸ ادامه دهند تا مازاد عرضه که قیمت را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد کاهش یابد.
اندی لیپوف از  کارشناسان بازار نفت هدف از برگزاری این دو نشست را بررسی عرضه و تقاضا و ارائه دستور العمل هایی برای نشست آتی اوپک در اواخر سال اعلام کرد.
  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>