جمعه,۳ آذر, ۱۳۹۶ | ۲۵ : ۰۷
خانه / نفت / کاهش هفتگی شمار دکل‌های حفاری نفت آمریکا
۱۳۹۶/۰۵/۲۸

کاهش هفتگی شمار دکل‌های حفاری نفت آمریکا

کاهش هفتگی شمار دکل‌های حفاری نفت آمریکا

آماری که روز جمعه منتشر شد، نشان داد شرکت‌های انرژی آمریکایی شمار دکل‌های حفاری نفت را هفته گذشته کاهش دادند و شرکت‌های حفاری در واکنش به قیمت‌های پایین قصد دارند هزینه‌های خود را کاهش دهند.

به گزارش خبرانرژی به نقل از ایسنا، گروه صنعتی “بیکر هیوز” اعلام کرد شمار دکل‌های حفاری نفت در هفته منتهی به ۱۸ اوت، پنج حلقه کاهش یافته و مجموع دکل‌های حفاری را به ۷۶۳ حلقه رسانده است. شمار دکل‌های حفاری در مدت مشابه سال گذشته ۴۰۶ حلقه بود.

شرکت‌های حفاری از ابتدای ژوئن سال ۲۰۱۶، در ۵۶ هفته از ۶۴ هفته گذشته به شمار دکل‌های حفاری نفت اضافه کردند. شمار دکل‌های حفاری معیاری برای برآورد تولید آینده به شمار می‌رود.

طبق پیش‌بینی‌های فدرال، انتظار می‌رود تولید نفت خام آمریکا از ۸.۹ میلیون بشکه در روز در سال ۲۰۱۶ به ۹.۴ میلیون بشکه در روز در سال ۲۰۱۷ و ۹.۹ میلیون بشکه در روز در سال ۲۰۱۸ افزایش پیدا کند.

رشد تولید نفت خام آمریکا قیمت‌های نفت را در ماه‌های اخیر تحت فشار منفی قرار داده و سبب شده شرکت‌های اکتشاف و تولید برنامه‌های هزینه خود را کاهش دهند.

این شرکت‌ها و سایرین برنامه‌های هزینه بلندپروازانه‌ای برای سال ۲۰۱۷ داشتند زیرا انتظار داشتند قیمت‌های نفت به رکورد بالاتری از حدود ۴۸.۵۰ دلار قیمت کنونی صعود کند.

بر اساس گزارش رویترز، با وجود اعلام اخیر کاهش هزینه، شرکت‌های اکتشاف و تولید همچنان قصد دارند بودجه بیشتری در سال جاری نسبت به سال گذشته هزینه کنند

  

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>