شنبه,۲۷ آبان, ۱۳۹۶ | ۰۶ : ۱۱
خانه / دسته‌بندی نشده / گازوییل فراموشکاران ۶۰۰ تومان شد!/ سهمیه واحدهای تولیدی برقرار است
۱۳۹۴/۰۳/۰۶

گازوییل فراموشکاران ۶۰۰ تومان شد!/ سهمیه واحدهای تولیدی برقرار است

گازوییل فراموشکاران ۶۰۰ تومان شد!/ سهمیه واحدهای تولیدی برقرار است

گازوییل با قیمت ۳۰۰ تومان برای هر لیتر تک نرخی شده اما برای افرادی که بدون کارت اقدام به سوخت گیری کرده و با فراموش کردن همراه داشتن کارت خود از کارت جایگاه‌ها استفاده کنند ۶۰۰ تومان محاسبه خواهد شد.

به گزارش اژانس خبری انرژی،داود عربعلی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با اعلام این مطلب گفت: عرضه گازوییل سهمیه‌ای در جایگاه‌های سوخت با قیمت هر لیتر ٣٠٠ تومان انجام می‌شود و چند نرخی شدن آن به هیچ وجه مطرح نیست.

وی افزود: سهمیه سوخت گازوییل برای ناوگان عمومی جاده‌ای با نرخ هر لیتر ٣٠٠ تومان لحاظ می شود و سهمیه گازوییل طبق گذشته پا برجاست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در ادامه تصریح کرد: برای جایگاه های سوخت کارت سوخت اضطراری گازوییل پیش بینی شده که اگر به هر دلیلی، رانندگان ناوگان عمومی جاده ای حین سوختگیری کارت سوخت خود را به همراه نداشته باشند، می توانند از کارت سوخت اضطراری برای دریافت گازوییل به نرخ هر لیتر ۶٠٠ تومان استفاده کنند.

عربعلی خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن پروژه‌هایی نظیر اختصاص سهمیه سوخت به ناوگان عمومی جاده‌ای برا‌ساس پیمایش، به طور قطع سازوکاری متناسب با طرح استفاده از کارت سوخت اضطراری پیش بینی می شود.

سهمیه واحدهای تولیدی برقرار است

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران همچنین درباره سهمیه سوخت برای واحدهای تولیدی گفت: هرچند گازوئیل تک‌نرخی شده و با قیمت ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود، اما سهمیه سوخت برای واحدهای تولیدی به روال سابق برقرار است و تغییری در میزان سهمیه سوخت صورت نمی گیرد.